NOTA PRAWNA


1. Prawa autorskie
Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów (fotografie, rysunki, grafiki, tekst) należą do Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j.. 
Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j,. Wszelkie elementy znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j., chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony.
Zabronione jestkopiowanie, modyfikowanie, odsyłanie czy też wykorzystywanie w celach komercyjnych. 

2. Produkty
Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ceny przedstawione na stronie internetowej są cenami katalogowymi brutto i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie przez Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j. Zdjęcia produktów mają wyłącznie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach, w szczególności kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktów. Wymiary rzeczywiste produktów mogą różnić się od podanych na stronie. Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.
Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j nie gwarantuje bezbłędności lub kompletności publikowanych danych technicznych.
Aranżacje wnętrz wraz zniektórymi jej elementami przedstawione na stronie nie stanowią oferty handlowej Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j.

3. Aktualizacja informacji
Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach. Serwis internetowy jest aktualizowany na bieżąco. 

4.Ochrona prywatności i danych osobowych
Grafag Renata Ptaszek, Ryszard Ptaszek Sp. j gwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.